Debitorgruppen, AU Økonomi og Bygninger

Afdelingens opgaver

  • Likviditetshåndtering
  • Indkassering af tilgodehavender
  • Udfærdigelse af salgsfakturaer
  • Administration af webshop
  • Ansvarlig for korrekt salgsmoms

Ketty Svarre Christensen

Teamleder
M
H 1912, 222
P +4587152851
P +4551440126

Medarbejdere i Debitorgruppen

Name Job title Email Phone Building
Christensen, Ketty Svarre Teamleder ketty.svarre@au.dk +4587152851 1912, 222
Christensen, Xenia Nørgård Regnskabsmedarbejder xenia.christensen@au.dk +4587153438 1912, 211
Dreier, Tina Kontorfunktionær tina.dreier@au.dk +4587153001 1912, 211
Fogh, Mariann Provstgaard Regnskabsmedarbejder mariann.fogh@au.dk +4587162362 1912, 215
Hassan, Karim Regnskabsmedarbejder karim.hassan@au.dk +4587152463 1912, 211
Kristensen, Marianne Regnskabsmedarbejder marianne.kristensen@au.dk +4587153475 1912, 211
Kvistgaard, Rita Afdelingsleder rita.kvistgaard@au.dk +4587152846 1912, 215
Leutschuk, Malene A Regnskabsmedarbejder malene.leutschuk@au.dk +4587153431 1912, 221
Lykkegård Thomsen, Tina Regnskabsmedarbejder tina.thomsen@au.dk +4587150542 1912, 221
Pedersen, Charlotte Kontorfuldmægtig charlotte.pedersen@au.dk +4587153443 1912, 221
Rasmussen, Ghita Melgaard Regnskabsmedarbejder ghita.melgaard@au.dk +4587153478 1912, 215
Richter, Bodil Regnskabsmedarbejder bodil.richter@au.dk +4587152458 1912, 215
Scott, Milla Kathrine Regnskabsmedarbejder milla.scott@au.dk +4587152842 1912, 215
Stjernholm, Sonja Lienhøft Regnskabsmedarbejder sonja.stjernholm@au.dk +4587153436 1912, 211
Stær, Henriette Sander Kontorfunktionær henriette.staer@au.dk +4587152863 1912, 211
True, Britta Regnskabsmedarbejder britta.true@au.dk +4587152619 1912, 211

1425465 / i40