Servicegruppen, AU Økonomi og Bygninger

Afdelingens opgaver

  • Modtagefunktion for sager til AU Regnskab
  • Betjening af funktionspostkasser
  • Administration af kreditkort
  • Administration af tjenestebiler
  • Håndtering af omposteringer

Bente Wissing Brøndum

Teamleder
M
H 1912, 316
P +4587153175
P +4521164052

Medarbejdere i Servicegruppen

Name Job title Email Phone Building
Andersen, Lone Lindskou lone.andersen@au.dk +4587153449 1912, 311
Andersen, Susanne Regnskabsmedarbejder susanne.andersen@au.dk +4587153545 1912, 311
Brøkner, Alice Regnskabsmedarbejder alice.broekner@au.dk +4587153473 1912, 314
Brøndum, Bente Wissing Teamleder bente.brondum@au.dk +4587153175 1912, 316
Christensen, Anne Møller Studentermedhjælper annemc@au.dk 1912, 324
Clausen, Bettina Regnskabsmedarbejder bettina.clausen@au.dk +4587162364 1912, 314
Dorosh, Nataliia Regnskabsmedarbejder nataliia.dorosh@au.dk +4587153528 1912, 311
Drews, Tina S. Regnskabsmedarbejder tina.drews@au.dk +4587153456 1912, 311
Heilmann, Josefine Enoksen Studentermedhjælper josefineheilmann89@au.dk 1912, 324
Jonasen, Esther Lund Kontorfuldmægtig esther.jonasen@au.dk +4587152167 1912, 311
Jørgensen, Susanne Dora Regnskabsmedarbejder susanne.joergensen@au.dk +4587152685 1912, 311
Kristensen, Pia Møller Regnskabsmedarbejder pia.moeller.kristensen@au.dk +4587153452 1912, 314
Kristensen, Sabina Møller Regnskabsmedarbejder sabina.kristensen@au.dk +4587153459 1912, 314
Marcussen, Rikke Dinesen Regnskabsmedarbejder rikke.marcussen@au.dk +4587152875 1912, 311
Rasmussen, Bente D. Regnskabsmedarbejder bente.rasmussen@au.dk +4587153476 1912, 314
Thomsen, Pia Machenhauer Afdelingsleder pia.thomsen@au.dk +4587152848 1912, 314
Thorius, Jakob Studentermedhjælper thorius@au.dk 1918, 124
Weis, Asta Studentermedhjælper asta.weis@au.dk 1912

1440024 / i40