Generelle Applikationer

Kaj Søndergaard Laursen

Teamleder AU IT - Generelle Applikationer

Medarbejdere i Generelle Applikationer

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Andersen, Simon Programmør simonandersen@au.dk +4528992581 5123, 118
Bebe, John It-systemansvarlig jdb@au.dk +4587151358 5123, 126
Cardel, Johan Netværksadministrator jc@au.dk +4540244416 5123, 121
Ehler, Thomas Windows systemadministrator the@au.dk +4530760778 5123, 124
Jørgensen, Benny Winther IT Specialkonsulent bwj@au.dk +4587151322 5123, 126
Laursen, Kaj Søndergaard Teamleder kaj@au.dk +4587151929 5123, 115
Lind Mortensen, Martin Netværks- og systemadministrator martinlm@au.dk +4540866390 5123, 120
Marcussen, Kurt Hangaard Akademisk medarbejder kurthm@au.dk +4523382390 5123, 122
Nielsen, Kai Birger Administrativ medarbejder bnielsen@au.dk +4551715396 5123, 126
Nielsen, Torsten Akademisk medarbejder tnielsen@au.dk +4551715401 5123, 122
Nissen, B It-konsulent nissen@au.dk +4587159107 5123, 118
Olsvig, Per Systemadministrator poj@au.dk +4523382167 5123, 126
Pedersen, Karsten Nymann nyp@au.dk +4520351796 5123, 124
Poulsen, Mikael Neumann Systemprogrammør mip@au.dk +4530622087 5123, 123
Stad, Kasper Dahl Netværks- og systemadministrator kasper@au.dk +4525377194 5123, 121
Valdgaard, Jesper Wienke It-medarbejder valdgaard@au.dk +4587159101 5123, 125
Vorbeck, Michael Netværks- og systemadministrator mvo@au.dk +4587159102 5123, 125

1426081 / i40