Rejsegruppen, AU Økonomi og Bygninger

Afdelingens opgaver

  • Gennemsyn af rejseafregninger i forhold til overholdelse af gældende regler
  • Afregning af udlæg til medarbejdere
  • Rådgivning vedr. dispositioner inden for rejse, forplejning mv.

Medarbejdere i Rejseenheden

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Alstrup, Helle Regnskabsmedarbejder helle.alstrup@au.dk +4587152893 1912, 214
Arndal, Niels Rye Røndrup Regnskabsmedarbejder niels.arndal@au.dk 1912, 214
Birk Nielsen, Kim Regnskabsmedarbejder kim.birk@au.dk +4587153531 1912, 218
Boye-Nielsen, Birgitte Bjerrum Regnskabsmedarbejder birgitte.bjerrum@au.dk +4587162365 1912, 224
Cáceres, Mette Brynolf Regnskabsmedarbejder mette.brynolf.caceres@au.dk +4587153474 1912, 218
Dam-Johansen, Lotte Regnskabsmedarbejder lotte.dam@au.dk +4587152436 1912, 214
Hellstern, Lene L. Regnskabsmedarbejder lene.hellstern@au.dk +4587152457 1912, 214
Hølmer-Hansen, Joan Regnskabsmedarbejder joan.hoelmer-hansen@au.dk +4587153441 1912, 224
Jensen, Henriette Hougaard Regnskabsmedarbejder henriette.jensen@au.dk +4587153504 1912, 218
Jørgensen, Elise Kracht Regnskabsmedarbejder elise.jorgensen@au.dk +4587152087 1912, 224
Malmros, Lone Regnskabsmedarbejder lone.malmros@au.dk +4587152843 1912, 214
Mejer, Lene Friis Regnskabsmedarbejder lene.mejer@au.dk +4587153439 1912, 218
Munch Larsen, Anja Regnskabsmedarbejder anja.munch@au.dk +4587153591 1912, 218
Peitersen, Diana Regnskabsmedarbejder diana.peitersen@au.dk +4587152082 1912, 218
Schjøtt, Edith Regnskabsmedarbejder edith.schjott@au.dk +4587152996 1912, 224
Søgaard, Nina Eykens Regnskabsmedarbejder nina.eykens.soegaard@au.dk +4587153549 1912, 224
Thomsen, Dorthe Regnskabsmedarbejder dorthe.thomsen@au.dk +4587153503 1912, 218
Wendtland, Mary Ladefoged Regnskabsmedarbejder mary.wendtland@au.dk +4587153593 1918, 218

1425467 / i40