Servicegruppen, AU Økonomi - Opgavefordeling



VD-SEKRETARIAT

  • Mødereferater
  • On- og off-boarding af medarbejdere

HOVEDOMSTILLINGEN


INTERN POST & LOGISTIK


INTERN SERVICE

  • Assistance ved interne arrangementer
  • Drift af fællesarealer
  • Kontakt til teknikere
  • Servicetelefonen 9350 8824
  • internservice.oko@au.dk


Medarbejdere i Servicegruppen

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Andersen, Frederikke Steenberg Studentermedhjælper frederikke.andersen@au.dk 1912
Andersen, Mads Erenskjold Studentermedhjælper mads.erenskjold@au.dk 1912
Andersen, Susanne Kontorfunktionær susanne.andersen@au.dk +4587152261 1918, 135
Andersen, Tobias Hougaard Studentermedhjælper tobias.andersen@au.dk 1912
Brøkner, Alice Østergaard Regnskabsmedarbejder alice.broekner@au.dk +4587153473 1912, 314
Brøndum, Bente Wissing Teamleder bente.brondum@au.dk +4587153175 1912, 316
Christiansen, Ole Asserbo Intern Post og Logistik oac@au.dk +4528992535 1918, 123
Dideriksen, Dennis Munch Intern Post og Logistik dennis.dideriksen@au.dk +4523382130 1918, 123
Dorosh, Nataliia Regnskabsmedarbejder nataliia.dorosh@au.dk +4587153528 1912, 311
Grønkjær, Emmie Ebey Studentermedhjælper emmie.gronkjaer@au.dk 1912
Hansen, Ditte Strange Studentermedhjælper ditte.hansen@au.dk 1912
Hersland, Mia-Therese Kontorfunktionær mtm@au.dk +4587152247 1918, 135
Højgaard, Birgitte Servicekoordinator birgitte.hojgaard@au.dk +4587168949 1912, 311
Jensen, Henriette Hougaard Regnskabsmedarbejder henriette.jensen@au.dk +4587153504 1912, 214
Jørgensen, Susanne Dora Regnskabsmedarbejder susanne.joergensen@au.dk +4587152685 1912, 311
Juhl, Mette Servicekoordinator mette.juhl@au.dk 1912, 311
Kristensen, Pia Møller Regnskabsmedarbejder pia.moeller.kristensen@au.dk +4587153452 1912, 314
Kristensen, Sabina Møller Regnskabsmedarbejder sabina.kristensen@au.dk +4587153459 1912, 311
Ladekjær, Emil Rahbek Studentermedhjælper emil.ladekjaer@au.dk 1912
Madsen, Karina Mølgård Kontorfunktionær kmm@au.dk +4587152671 1918, 135
Marcussen, Rikke Dinesen Regnskabsmedarbejder rikke.marcussen@au.dk +4587152875 1912, 311
Mogensen, Per Regnskabsmedarbejder per.mogensen@au.dk +4587151232 1912, 324
Møller, Louise Studentermedhjælper louise.moller@au.dk 1912
Poulsen, Ida Klitgaard Studentermedhjælper ida.klitgaard@au.dk 1912
Rasmussen, Bente D. Regnskabsmedarbejder bente.rasmussen@au.dk +4587153476 1912, 314
Rauf, Ceylan Administrativ medarbejder ceylan.rauf@au.dk +87153545 1912, 314
Thomsen, Mads Møller Studentermedhjælper mads.thomsen@au.dk 1912
Vesløv, Jeanette Mie Kontorfunktionær jeanette.veslov@au.dk +4587168979 1918, 224
Wendtland, Mary Ladefoged Regnskabsmedarbejder (på barsel) mary.wendtland@au.dk +4587162365 1912, 311