Medarbejder oversigt

Teknisk chef

Nat-Tech BYG 2 Rengøring - Matematik og Bio Science

Nat-Tech BYG 2 Rengøring - Fysik

Michelle Sejrup Berg

Rengøringskoordinator / teamleder

Chalouy Boanongbou

Rengøringsassistent

Sanne Grau

Rengøringsassistent

Jeanette Hansen

Rengøringsassistent

Lya Lis Lindbaum

Rengøringsassistent

Bente Martensen

Tilsynsassistent

Gitte Nielsen Nørgaard

Rengøringsassistent

Nat-Tech BYG 2 Driften - Parken

Maiwand Eshaqzai

Ejendomsservicetekniker

Ove Fjordside

Driftsinspektør

Peter René Kithler

Facility Management medarbejder

Claus Wegner Kylling

Facility Management medarbejder

Allan Madsen

Facility Management medarbejder

John Mahler

Facility Management medarbejder

Leif Østergård Mikkelsen

Facility Management medarbejder

Jan Nielsen

Facility management

René Nielsen

Facility Management medarbejder

Andreas Thunbo

Facility Management medarbejder

Nat-Tech BYG 2 Rengøring - Kemi, Bio. Science, iNano og Herbariet

Nat-Tech BYG 2 Rengøring - Bio Science, Geo. Science, IVS og Dale

Zülbiye Esen

Rengøringsassistent

Nasra Isse Hassan

Rengøringsassistent

Le Thi Kim Hong

Rengøringsassistent

Pia Zahll Hornbek

Rengøringsassistent

Mukadder Kiyak

Rengøringsassistent

Anne-Grethe Toft

Rengøringsassistent

Nat-Tech BYG 3 Driften - IT Byen

Sebastian Bjerge

Facility Management medarbejder

Jan Karsten Creutsberg

Facility Management medarbejder

Michael Kronvold Larsen

Facility Management medarbejder

Johannes Nipper

Facility Management medarbejder

Steven Walter Pedersen

Facility Management medarbejder

Peter Sørensen

Facility Management medarbejder

Nat-Tech BYG 3 Rengøring - IT Byen

Hoang Thuy Ai Dinh

Rengøringsassistent

Malene Jacobsen

Rengøringsassistent

Karina Jensen

Rengøringsassistent

Kirsten Susanne Jøhnke

Rengøringsassistent

Elin Jørgensen

Rengøringsassistent

Kirsten Middelboe

Rengøringsassistent

Jette Karin Pedersen

Rengøringsassistent

Bettina Skovsen

Rengøringsassistent

Mona Starosczik

Rengøringsassistent

Berit Sørensen

Rengøringsassistent
H 5908

Ajanthini Umakanthan

Rengøringsassistent
H 5908

Gülsen Yüce

Rengøringsassistent

Nat-Tech BYG 4 Driften - Foulum

Nat-Tech BYG 4 Rengøring - Foulum

Nat-Tech BYG 4 Driften - Flakkebjerg

Nat-Tech BYG 4 Kantine - Flakkebjerg

Nat-Tech BYG 4 Rengøring - Flakkebjerg

Nat-Tech BYG 4 - Årslev

Nat-Tech BYG 5 Driften - Roskilde

Richard Bentzen

Facility Management medarbejder

Michael Grønbech

Facility Management medarbejder

Benny Steen Jensen

Facility Management medarbejder

Jens Peter Sir Pedersen

Facility Management medarbejder

Jean Skovby

Facility Management medarbejder

Nat-Tech BYG 6 Drift - Navitas

Willy Christensen

Facility Management medarbejder

Mikael Højgaard Larsen

Facility Management medarbejder

Asbjørn Ralph Olander Sonneberg

Facility Management medarbejder

Dennis Juel Udengaard

Facility Management medarbejder

Nat-Tech BYG 6 Rengøring - Navitas

Anette Arve Gregersen

Rengøringsassistent

Dunia Hernandez

Rengøringsassistent

Thi Hau Hoang

Rengøringsassistent

Anne Marie Hoffmann-Hansen

Rengøringsassistent

Phikun Jensen

Rengøringsassistent

Sang Kim Thi Dinh

Rengøringsassistent

Fawzia Kohestani

Rengøringsassistent

Marianne Kristensen

Rengøringsassistent

Jing Li

Rengøringsassistent

Marianne Lundbech

Rengøringsassistent

Lone Mortensen

Rengøringsassistent

Kanokwan Nielsen

Rengøringsassistent

Karin Grud Pedersen

Rengøringsassistent

Rungsang Skovsen

Rengøringsassistent

Duangjan Søndergaard

Rengøringsassistent

STBYG Kalø

Sóley Berthel

Rengøringsassistent

Vera Christine Vinter

Rengøringsassistent

STBYG Silkeborg

Lars Holst Nielsen

Facility Management medarbejder