Find en medarbejder i Arts Studier

Søg på hele eller dele af navne

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Andersen, Anette Damgaard Studiekoordinator ada@au.dk +4587163229 1443, 237
Andersen, Bettina Special Consultant band@au.dk +4523382025 +4523382025 5335, 151
Andersen, Dorte Studiekoordinator dandersen@au.dk +4587153615 1442, 231
Andersen, Katrine Hartmann Studiekoordinator kathar@au.dk
Andersen, Pernille Werner Stougaard pean@edu.au.dk
Andersen, Trine Bjerregaard Studiekoordinator trinebj@au.dk 1442, 337
Andreasen Bjerrum, Tina Studiekoordinator tab@au.dk +4587153657 1442, 227
Ataman, Katrine Studiekoordinator kat@au.dk 1442, 216
Axelsen, Simon Skaarup Studievejleder sax@au.dk 1443, 219
Bach, Ann Louise Holm Studiekoordinator alhb@au.dk +4587152661 1443, 236
Pradhan, Lena Studievejleder og vejledningskoordinator lenap@au.dk +4587165137 1443, 221
Baun-Christensen, Mathias Studiekoordinator matbach@au.dk 1442, 227
Bendixen, Alexandra studab@au.dk 1442, 111
Bilde, Susanne Studiekoordinator, optag susanne.bilde@au.dk +4587152806 1442, 224
Bjerregaard, Louise Wennemoes Studiekoordinator lwbj@au.dk 1443, 339
Bollen, Hilde International koordinator hbo@au.dk +4587151817 A, A 126
Bonde-Hansen, Martin
Brink-Christensen, Louise
Bro, Ivana Pauli Bogicevic
Carroll-Bøgh, Ann International koordinator engacb@au.dk +4587162636 +4521665763 1442, 222
Christensen, Anja Thoft Studiekoordinator atc@au.dk + 45 87162659 1442 - 211
Christensen, Chalotte Theresa Studievejleder og vejledningskoordinator ctc@au.dk +4587151861 1443, 234
Christensen, Henrik Studiekoordinator, undervisning henrik@au.dk +4587151889 A 107a
Christensen, Lene Lykke International koordinator llc@au.dk +4587152545 1442, 220
Christensen, Lene Trebbien Studiekoordinator, eksamen lchristensen@au.dk +4587153312 1442, 238
Christensen, Marie Zwergius Studiekoordinator mac@au.dk 1442, 217
Diab, Rana radi@au.dk
Eklund, Maija Mathilde Vindum Karrierekonsulent, didaktisk udvikling mme@au.dk +4587152362 1443, 216
Elverdal, Kamilla Hye Studiekoordinator kael@au.dk +4587163528 1442, 217
Engedal, Karen karenbe@au.dk
Eriksen, Eva Lise International koordinator eli@au.dk +4524949693 +4524949693 A, A 124
Franz, Emil Felix franz@au.dk C, 004
Friis, Anne Bjørn Studiekoordinator abf@au.dk +4587153021 1443, 236
Grunnet, Helle Studiekoordinator, eksamen helle.grunnet@au.dk +4587162071 1442, 237
Hansen, Christian Studiekoordinator hach@au.dk +4587163332 1443, 335
Hansen, Lise International koordinator lhansen@au.dk +4529425484 +4529425484 1442, 220
Hansen, Morten Bruun Konst. teamleder mbh@au.dk +4587163226 1443, 233
Harders, Michael Kelså Karrierekonsulent mkh@au.dk +4593522747 1443, 216
Haubro, Annemette Studiekoordinator a.haubro@au.dk +4587153093 1443, 237
Hjort Pedersen, Jannie Studiekoordinator, Sagsbehandling & uddannelsesnævn jhpe@au.dk +4587151878 A 101
Hovej, Pernille Studiekoordinator, Sagsbehandling & uddannelsesnævn perho@au.dk +4587153673 A, 103
Høgenhav, Bettina Studiekoordinator, undervisning bettina@au.dk +4587151875 111A
Jacobsen, Morten Studievejleder/vejledningskoordinator moja@au.dk +4587151724 +4526306694 7210, 117
Jacobsen, Susanne Studiekoordinator, optag suj@au.dk +4587152807 1442, 223
Jensen, Andrea Efferbach
Jensen, Birgitte Ravn Studiekoordinator, undervisning norbrj@au.dk +4587163134 1442, 239
Jensen, Ditte Troldtoft Studenterstudievejleder ved Musikvidenskab dittetroldtoft@au.dk +4587161216 1580, 128
Jensen, Mette Qvist Afsnitsleder mqj@au.dk +4587161532 +4529801034 1442, 226
Jensen, Stine Gertz sgj@au.dk
Jessen, Kim Behrens Studiekoordinator klakj@au.dk +4587153257 1443, 339