Rejsegruppen, AU Økonomi

Afdelingens opgaver

  • Gennemsyn af rejseafregninger i forhold til overholdelse af gældende regler
  • Afregning af udlæg til medarbejdere
  • Rådgivning vedr. dispositioner inden for rejse, forplejning mv.

Medarbejdere i Rejseenheden

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Birk Nielsen, Kim Regnskabsmedarbejder kim.birk@au.dk +4587153531 1912, 218
Cáceres, Mette Brynolf Regnskabsmedarbejder mette.brynolf.caceres@au.dk +4587153474 1912, 218
Jakobsen, Jeppe Regnskabsmedarbejder jeppe.jakobsen@au.dk 1912, 224
Jørgensen, Elise Kracht Regnskabsmedarbejder elise.jorgensen@au.dk +4587152087 1912, 224
Kaae, Natascha Alexandra Regnskabsmedarbejder natascha.kaae@au.dk +4587153437 1912, 218
Kristensen, Eva Teamleder eva.kristensen@au.dk +4587152872 1912, 216
Kristensen, Mai Beltoft Regnskabsmedarbejder mai.kristensen@au.dk +4587159709 1912, 221
Leifing, Sarah Wissendorff Regnskabsmedarbejder sarah.leifing@au.dk +4587159694 1912, 221
Munch Larsen, Anja Regnskabsmedarbejder anja.munch@au.dk +4587153591 1912, 218
Peitersen, Diana Regnskabsmedarbejder diana.peitersen@au.dk +4587152082 1912, 218
Schjøtt, Edith Regnskabsmedarbejder edith.schjott@au.dk +4587152996 1912, 224
Søgaard, Nina Eykens Regnskabsmedarbejder nina.eykens.soegaard@au.dk +4587153549 1912, 224
Thomsen, Dorthe Regnskabsmedarbejder dorthe.thomsen@au.dk +4587153503 1912, 218