Medarbejder oversigt

Teknisk chef

NTbyg Aar vest rengøring - Fysik, Kemi, Matematik, Bio. Science og iNano

Nuro Mohammud Abdi

Rengøringsassistent

Michelle Sejrup Berg

Rengøringskoordinator / teamleder

Chalouy Boanongbou

Rengøringsassistent

Sarah Tonie Tved Bundgaard

Rengøringsassistent

Sanne Grau

Rengøringsassistent

Fatma Gönen

Rengøringsassistent

Dorte Hansen

Rengøringsassistent

Jeanette Hansen

Rengøringsassistent

Vibeke Sandager Jensen

Rengøringsassistent

Budsara Intairat Johansen

Rengøringsassistent

Lya Lis Lindbaum

Rengøringsassistent

Phinna John Lyimo

Rengøringsassistent

Bente Martensen

Tilsynsassistent

Birgit Nielsen

Rengøringsassistent

Gitte Nielsen Nørgaard

Rengøringsassistent

Marianne Rath Olesen

Rengøringsassistent

Noelia Soledad Schmidt

Rengøringsassistent

NTbyg Aar vest FM - Parken

Ove Fjordside

Driftsinspektør

Allan Jensen

Facility management

Peter René Kithler

Facility Management medarbejder

Bent O Laugesen

Facilit Management

Allan Madsen

Facility Management medarbejder

Thomas Pedersen

Facility Management medarbejder

Andreas Thunbo

Facility Management medarbejder

NTbyg Aar øst FM

Willy Christensen

Facility Management medarbejder

Lars Hansen

Ejendomsservicetekniker

Leif Østergård Mikkelsen

Facility Management medarbejder

René Nielsen

Facility Management medarbejder

Rikke Nylander Runeborg

Ejendomsserviceassistentelev

NTbyg Aar øst rengøring - Bio Science, Geo. Science, IVS, Dale og Herbariet

Zülbiye Esen

Rengøringsassistent

Nasra Isse Hassan

Rengøringsassistent

Le Thi Kim Hong

Rengøringsassistent

Lars Peter Jensen

Rengøringsassistent

Mukadder Kiyak

Rengøringsassistent

Betina Mørch

Rengøringsassistent

Anne-Grethe Toft

Rengøringsassistent

NTbyg Aar nord FM - IT Byen

Sebastian Bjerge

Facility Management medarbejder

Preben Brønning

Facility Management medarbejder

Anders Dalsgård Knudsen

Ejendomsserviceassistentelev

Michael Kronvold Larsen

Facility Management medarbejder

Steven Walter Pedersen

Facility Management medarbejder

Peter Sørensen

Facility Management medarbejder

NTbyg Aar nord rengøring - IT Byen

NTbyg Fou FM - Foulum

NTbyg Fou Rengøring - Foulum

NTbyg Fla FM - Flakkebjerg

NTbyg Fla Kantine - Flakkebjerg

NTbyg Fla Rengøring - Flakkebjerg

NTbyg sjl FM

Richard Bentzen

Facility Management medarbejder

Michael Grønbech

Facility Management medarbejder

Benny Steen Jensen

Facility Management medarbejder

Jean Miller Skovby

Facility Management medarbejder

Jens Peter Sir Pedersen

Facility Management medarbejder

NTbyg sjl Kantine - Roskilde

NTbyg Aar syd FM - Navitas

Mikael Højgaard Larsen

Facility Management medarbejder

Asbjørn Ralph Olander Sonneberg

Facility Management medarbejder

Dennis Juel Udengaard

Facility Management medarbejder

NTbyg Aar syd rengøring - Navitas

Anette Arve Gregersen

Rengøringsassistent

Dunia Hernandez

Rengøringsassistent

Thi Hau Hoang

Rengøringsassistent

Anne Marie Hoffmann-Hansen

Rengøringsassistent

Phikun Jensen

Rengøringsassistent

Sang Kim Thi Dinh

Rengøringsassistent

Fawzia Kohestani

Rengøringsassistent

Marianne Kristensen

Rengøringsassistent

Jing Li

Rengøringsassistent

Lone Mortensen

Rengøringsassistent

Kanokwan Nielsen

Rengøringsassistent

Karin Grud Pedersen

Rengøringsassistent

Rungsang Skovsen

Rengøringsassistent

Duangjan Søndergaard

Rengøringsassistent

NTbyg Kalø Rengøring

Lone Belinda Sendel

Rengøringsassistent

Vera Christine Vinter

Rengøringsassistent

NTbyg Silkeborg FM

Lars Holst Nielsen

Facility Management medarbejder